SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Майже 10 тисяч жителів Червоноградського району отримали щеплення від коронавірусу

В районі триває широкомасштабна кампанія проведення вакцинації від COVID-19. Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію є вакцинація, а не локдаун. Після збільшення рівня вакцинації на Львівщині зафіксовано значне зниження щоденних випадків захворювання на COVID-19.

Завдяки вакцинам багатьох наслідків коронавірусу можна уникнути. Вагання щодо вакцинації виявилося основною загрозою для досягнення імунітету всього населення. Це велика проблема, зважаючи на те, що вакцинація є єдиним надійним способом покінчити з пандемією. Дехто йде на вакцинацію керуючись страхом перед хворобою, дехто свідомо відмовляється від щеплень. Зараз ці роздуми не мають сенсу, в період пандемії вакцинація – це необхідність.

За інформацією Червоноградської РДА, станом на 5 липня 2021 року 9397 мешканців Червоноградського району отримали щеплення від коронавірусу.

“Висловлюємо щиру подяку керівникам ДП «Датський Текстиль», ДП «Львіввугілля», ВП «Шахта «Великомостівська», ВП « Шахта «Лісова», ПРАТ «ВАТ Калина», які дбають про працівників та їхні родини та сприяли вакцинуванню. Дякуємо медичним працівникам за самовіддану працю.Також, дякуємо усім свідомим мешканцям району, які розуміючи усю важливість ситуації, отримали щеплення від COVID-19Пам’ятайте, що ваше здоров’я – у ваших руках!” – повідомили у Червоноградській РДА.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.