SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Лише 7 шкіл зможуть працювати на Сокальщині під час посилення карантину без дистанційки

У Сокальській міській раді ТГ сьогодні, 13 вересня, відбулася щопонеділкова нарада із керівниками відділів міськради та директорами комунальних підприємств.

За словами заступника директора КНП «Сокальська РЛ» Марії Кріль, епідеміологічна ситуація на Львівщині та на Сокальщині погіршується. Під час другої хвилі у громаді захворіло 95 осіб, з них 50 – вже одужали. Станом на ранок понеділка, 13 вересня, першу дозу вакцини отримали 8628 осіб, дві дози отримали 3863 особи, серед них 1221 працівників освіти та 621 медичних працівники.

У Сокальській лікарні є в наявності всі вакцини: «Пфайзер», «Коронавак», «Модерна», «Астра Зенека», всіх охочих закликають до вакцинації.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Леся Ковалишин повідомила, що освітній процес у школах Сокальщини проходить згідно плану. Моніторинг вакцинації працівників освіти відбувається щоденно.

Станом на 13 вересня, є школи, які зможуть працювати під час карантину, оскільки там вакциновано більше 80% працівників. Це – 7 закладів. Ще в 7-мох школах ця цифра більше 70%.

Як повідомили у Сокальській міській раді, найгірша ситуація з вакцинацією у закладах позашкільної та дошкільної освіти, там відсоток вакцинації становить 20-30%.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.