SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Львівщина у помаранчевій епідеміологічній зоні

На Львівщині зростає кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 та кількість госпіталізованих пацієнтів. Відповідно до показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19, визначених Міністерством охорони здоров’я України, Львівська область віднесена до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки.

19 січня відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яке ініціював департамент охорони здоров’я Львівської ОДА у зв’язку з поширенням на території області коронавірусної інфекції.

«Нова хвиля поширення коронавірусу небезпечна тим, що спричинила збільшення кількості захворювань саме серед дітей. У порівнянні з попереднім спалахом COVID-19 частка інфікованих зросла удвічі. Тривожить той факт, що упродовж останніх чотирьох діб в області шпиталізували 60 дітей. Станом на зараз в обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» на стаціонарному лікуванні перебувають 82 дитини», – доповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

У помаранчеві зоні діють обмеження такі як і в жовтій зоні, але з деякими змінами:

– заповненість кінозалів не повинна перевищувати більше ніж 50% від загальної кількості місць;
– у громадському транспорті загальна кількість стоячих пасажирів не має перевищувати 50%;
– виділяється 4 квадратних метри на людину під час усіх масових заходів;
– 10 квадратних метрів на людину виділяється у спортзалах.

Станом на сьогодні у Львівській області фіксують одразу два штами COVID-19 – «Дельта» та «Омікрон». Рівень захворюваності дітей зріс від 5% до 10%. Зважаючи на ці дані надавати медичну допомогу дітям буде ще одна лікарня – Перше територіальне медичне об’єднання (колишня міська дитяча клінічна лікарня на вул. П. Орлика, що у Львові).

“Наголошуємо на важливості носіння масок, дотриманні дистанції та вакцинації!” – додади у Львівській ОДА під час засідання комісії ТЕБ і НС.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.