SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Львівщина лідирує по захворюваності  на COVID-19 за останні дні – сьогодні 139 випадків!

В Україні за минулу добу зафіксовано 648 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 50 у дітей та 48 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 125 осіб. Одужало за добу 106 осіб, померло 9 осіб. Про це під час брифінгу 14 червня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській області (139), Закарпатській області (49) та м. Києві (66).

МОЗ визначив правила перетину кордону України у зв’язку з відновленням авіасполучення з 15 червня. Зокрема, буде визначено перелік країн, які увійдуть до так званої “червоної” та “зеленої” зони. До “червоної” зони будуть відноситись країни, де кількість хворих на COVID-19 на певну дату складає більше 40 осіб на 100 тис. населення. Громадяни, які прибувають із цих країн, повинні будуть проходити обов’язкову обсервацію або самоізоляцію. МОЗ буде публікувати перелік таких країн на своєму сайті.

Міністр вчергове звернувся до громадян з проханням дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо профілактики зараження COVID-19, зокрема, носити маски в громадських місцях, користуватися антисептиком, не порушувати соціальну дистанцію.

Джерело – МОЗ України

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.