SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Комунальники прибирають місто до великодніх свят

В Червонограді триває «Місячник благоустрою». Попри запровадження воєнного стану і складну економічну ситуацію, комунальні підприємства міста виконують заплановані обсяги робіт, ліквідовують аварії, проводять комплекс ремонтно-відновлювальних заходів.

Так, КП  ”Комунальник” здійснює формовочну обрізку і зрізування зелених насаджень, розчищає від піску автошляхи, замінює лінії електромереж. Окрім цього, проводиться ямковий ремонт доріг. Як повідомив головний інженер підприємства Микола Федак, на закупівлю холодного асфальту було виділено 49 000 грн. Традиційно до великодніх cвят «Комунальник» наводить благоустрій на кладовищах, вивозить сміття, облаштовує територію. У звичному режимі працює полігон твердих побутових відходів, невдовзі для забезпечення його потреб на підприємство закуплять бульдозер.

Основною проблемою сьогодні, за словами Миколи Федака, є  брак коштів – казначейство не проводить платежі, а це унеможливлює придбання необхідних  матеріалів. Майже на 40%  зменшилися надходження від мешканців і небюджетних організацій.

“У зв’язку з цим, – зазначив Микода Федак, – ми змушені зменшувати свої видатки, зокрема, відправляти працівників у відпустки за власний рахунок, можливо доведеться  скорочувати тривалість робочого дня. Головне для нас – розширити  свою діяльність, надаючи послуги також і приватним підприємтсвам. Це б дало можливість підтримувати роботу  «Комунальника» на належному рівні”.

Джерело – Червоноградська міська рада ТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.