Warning: getimagesize(http://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/smartnews.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Міністерство охорони здоров’я буде виносити на найближче засідання уряду постанову про продовження дії карантину до 12 травня.

Про це під час брифінгу 21 квітня заявив очільник відомства Максим Степанов. За його словами, таке рішення зумовлене рівнем захворюваності в Україні та небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба.

Разом з тим, міністерство пропонуватиме послабити умови карантину. Зокрема, можуть дозволити після 24 квітня прогулянки в парках, але з певним обмеженням по кількості осіб та вимогою використовувати засоби індивідуального захисту. Також МОЗ планує відкрити музеї, бібліотеки з чітким дотриманням карантинних обмежень, соціальної дистанції та використанням засобів індивідуального захисту, а також термоскринінгом на вході.

«Також ми плануємо ще низку пом’якшень карантинних обмежень, але всі вони будуть чітко регламентовані: як саме можна буде відвідувати той чи інший заклад», – сказав Максим Степанов.

Карантин в Україні розпочали 12 березня з закриття усіх навчальних закладів, наразі він продовжений до 24 квітня.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.