SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

В пунктах пропуску через державний кордон прикордонники здійснюють температурний скринінг громадян, які в’їжджають в Україну

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію щодо поширення коронавірусу у світі, прикордонники Західного регіонального управління Держприкордонслужби України вживають необхідних заходів щодо виявлення на кордоні осіб із ознаками захворювання та недопущення потрапляння вірусу на територію України. Під час проведення температурної перевірки охоронці кордону діють відповідно до затвердженого алгоритму. Заходи проводяться у взаємодії з представниками санітарно-карантинного відділу Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України». В пунктах пропуску цілодобово чергують спеціальні автомобілі медицини катастроф.

Про це повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Окрім температурного скринінгу прикордонники також інформують громадян щодо заходів профілактики інфікування коронавірусом.
До слова, усі пункти пропуску на ділянці прикордонного загону забезпечені приладами для проведення безконтактного вимірювання температури, а персонал-індивідуальними засобами захисту. Також, створені резерви ЗІЗ, проблем з постачанням немає.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.