SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Нових випадків коронавірусу на Сокальщині менше – карантин  послабили. Що дозволено з 7 липня?

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

За даними МОЗ України, Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19 і підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500. Це дозволяє почати послаблення карантину.

Відтак, згідно із рішенням комісії частково послабили карантинні заходи на території області, дозволивши з 07.07.2020 роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України.

Окрім того, дозволили проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Водночас, обласна комісія дала відповідне доручення місцевим штабам з ліквідації надзвичайної ситуації, до наступного засідання комісії перевірити готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах карантину. Якщо захворюваність буде далі йти на спад, то садочки всіх форм власності можуть бути відкритими в межах наступного етапу послаблення карантинних обмежень.

До слова, станом на 7 липня, за даними Львівської ОДА, в Сокальському районі зафіксовано 3 випадки коронавірусної інфекції за останню добу. Це у жителів села Завишень та міста Сокаль. В Червонограді не виявлено жодного випадку COVID-19.

За словами головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, з початку карантину на Сокальщині підтверджено 143 випадки COVID-19, в т.ч. 17 в медичних працівників; 17 хворих померло; одужали – 80 осіб, в т.ч. 14 медичних працівників.

В місті Червоноград:

З початку карантину:
⏭ зафіксовано 633 підозр;
⏭ підтверджено 89 випадків захворювання коронавірусом;
⏭ 6 осіб померло;

Про це інформує Червоноградська міська рада.

У Львівській області підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 144 мешканців. За увесь час COVID-19 підтверджено у 6445 осіб. Померло 164 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 971 особа.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.