SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Хто візьме участь у конкурсі на посади директорів шкіл Червоноградської громади?

26 травня відбулось засідання комісії, яка проводитиме конкурс на посади директорів шкіл Червонограда, Волсвина та Межиріччя. Під час засідання члени комісії, зокрема, голова мiської профспiлкової органiзацiї освiтян Микола Колесник, депутати Червоноградської міської ради Іван Кудрик та Наталія Курівчак, голова ГО «Асоціація директорів шкіл Червонограда» та директор ЧЗШ№1 Олександр Суханов розглянули подані претендентами документи та прийняли рішення про допуск їх до конкурсу.

Найбільше кандидатів подало документи на заміщення вакантної посади директора ЧЗШ №2. Однак із дев’яти претендентів до конкурсу було допущено лише вісім, а саме Ірину Новосад, Марію Семенову, Руслану Верескун, Олексія Бруха (чинний директор школи), Наталію Сподарик, Ірину Остапик, Сергія Кулаковського та Тетяну Гроховську. Кандидатуру Наталії Предко члени комісії відхилили, оскільки вона не відповідає кваліфікаційним вимогам, зокрема, відсутній документ, що підтверджує стаж педагогічної роботи не менше трьох років. До слова, Наталія Предко, мала намір стати директором ЧЗШ №6, Межирічанського НВК, Волсвинської загальноосвітньої школи №2 та Соснівської школи №14.

На посаду директора ЧЗШ № 6 кандидуватиме двоє осіб – Марія Семенова та Наталія Маяк.

До участі в конкурсі на посаду директора ЧНВК № 10 допущено троє претендентів – Віктора Лапія (чинний директор), Руслану Верескун та Ірину Остапик. Ще один кандидат Максим Ткаченко не зможе взяти участь у конкурсі, оскільки його стаж педагогічної роботи не налічує 3 років. Цей претендент також подав документи на заміщення вакантної посади директора Червоноградського ліцею та Соснівської школи №14.

Четверо кандидатів проходитимуть конкурсні випробування, аби очолити Червоноградський ліцей, а це Марія Семенова, Ірина Остапик, Сергій Кулаковський та Наталія Запісоцька.

Комісія допустила до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Волсвинської загальноосвітньої школи №2 двох претендентів – Любов Рогалю та Марію Семенову.

А от на очільника Межирічанського навчально-виховного комплексу претендендуватиме лише Марія Семенова, оскільки кандидатка Любов Віра не надала довідки про відсутність судимості.

Троє претендентів допущено до участі в конкурсі на посаду директора Соснівської ЗШ № 14. За можливість очолити цей навчальний заклад змагатимуться Марія Семенова, Наталія Щербань (чинний директор) та Ольга Сагайдак.

Отож, письмове тестування претендентів та письмове виконання ситуаційного завдання відбудеться 16 червня 2021 року о 10:00 год.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу пройде 16 червня 2021 року:о 13:00 – Межирічанський НВК;о 13:30 – Волсвинська ЗШ;о 14:30 – ЧЗШ № 6;о 15:30 – Соснівської ЗШ № 14

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу 18 червня 2021 року:о 10:00 – ЧЗШ №2; о 13:00 – ЧНВК№ 10; о 14:30 – Червоноградський ліцей.

Із протоколом засідання комісії можна ознайомитись за посиланням https://chervonograd-rada.gov.ua/…/Protokol-zasidannia…

Джерело – Червоноградська міська рада ТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.