SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Хто цьогоріч став стипендіатом Червоноградської міської ради

25 травня в Палаці Потоцьких нагороджували талановитих, ерудованих, винахідливих, креативних і неймовірно обдарованих молодих людей, яких впевнено можна назвати учнівською елітою Червонограда.

Для 15 хлопців та дівчат (переможців конкурсу-захисту наукових робіт та мистецьких фестивалів), їхніх батьків та педагогів Червоноградська міська рада спільно з Будинком дитячої та юнацької творчості та Червоноградською школою мистецтв влаштували святкову імпрезу.

Окрім стипендіатів, відзнаками були нагороджені і вихованці Станції юних техніків, переможці обласних і всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання Мартин Пляцко та Володимир Вандзьо.Цьогоріч стипендією міської ради нагороджені:
🥉Христина Лісоцька (учениця 11 класу ЧСШ№ 8 – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови
🥉Роман Бабанов (учень 11 класу ЧСШ№ 8 – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії
🥉Ігор Дмитров (учень 11 класу ЧСШ№ 8 – призер обласної олімпіади з інформатики
🥉Катерина Ганжала ( учениця 11 класу ЧЗШ№ 12) – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії
🥇Христина Пачковська (учениця 10 класу Червоноградського ліцею) переможниця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики
🥈Микола Манько (учень 8 класу ЧЗШ№ 4) – призер ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з комп’ютерних наук
🥉Ірина Михалюк (учениця 10 класу ЧЗШ№ 2) – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з української мови
🥉Софія Стародуб (учениця 10 класу Червоноградського ліцею) – призерка ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з психології.

Призери заключного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»:
🥈Ірина Паньонтко (учениця 11 класу ЧНВК №3) – «Графічна композиція» (ІІ місце)
🥇Анна Горська (учениця 8 класу ЧНВК №3) – «Декоративна тематична композиція» ( І місце )
🥈Олена Коваль ( учениця 7 класу ЧЗШ №9) – «Графічна композиція» (ІІ місце)
🥉Яна Нестер (учениця 10 класу ЧЗШ №9) – «Живописна композиція» (ІІІ місце)
🥈Маркіян Гудим (учень 6 класу ЧЗШ №12) – «Декоративна тематична композиція» (ІІ місце)
🥈Станіслав Івашків (учень 8 класу ЧЗШ №12) – «Живописна композиція» (ІІ місце)
🥉Ліна Кравчук, Анна Горська, Вікторія Федаш (вокальне тріо ансамблю «Перлинка» ЧНВК №3, учениці 8 класу) – «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, вокально-хорові колективи» (ІІІ місце)До слова, Анна Горська була номінована двічі – і за особистий результат, і у складі вокального колективу “Перлинка”.

Фото з урочистої цермонії нагородження стипендіатів дивіться за посиланням https://www.facebook.com/media/set…

Джерело – Червоноградська міська рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.