Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/хабар-ліс2-1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

13 січня затримали головного лісівника Львівської області та службову особу комунального лісового підприємства, що систематично возив для свого шефа данину від продажу лісу.

Про це повідомила прокурорша Львівщини Ірина Діденко у Facebook. Зокрема, йдеться про керівника «Галсільлісу» Володимира Мельника. Саме йому висунули обвинувачення у систематичних поборах від підлеглих працівників.  Також на хабарі затримали керівника Яворівського лісгоспу, який, власне, у цьому конкретному випадку і передавав керівнику хабар від продажу лісу. Про це Zaxid.net повідомили у пресслужбі проуратури Львівської області.  Фігурантам готують підозри за ст. З68 та ст. 369 ККУ, клопотання про обрання міри запобіжного заходу, відсторонення від посад.
Зафіксували передачу 17, 8 тис. грн та 300 $ чергової частини «траншу» від керівника районного підрозділу до обласного.

Ірина Діденко: “Захищаємо ліси та боремося з системною корупцією! Сьогодні затримали головного лісівника області та службову особу комунального лісового підприємства, що систематично возив для свого шефа данину від продажу лісу.
Прокуратура, спільно із оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області за слідства поліції Львівської області встановили, що ініціатор злочинної схеми скористався повноваженнями та вимагав від підлеглих щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 30-40 тис грн від кожного.
При цьому, встановив цинічні «тарифи»: за 1 кубометр реалізованого лісу учасники схеми відраховували для шефа 1-1,5 американського долара.
За це головний фігурант обіцяв колегам лояльне ставлення і сприяння щодо їх перебування на посадах.
На цей час зафіксували передачу 17, 8 тис грн та 300 $ чергової частини «траншу» від керівника районного підрозділу до обласного.
Обидвох затримали «на гарячому», причетність інших встановлюємо.
Готуємо підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів, а також відсторонення від посад.
Термін ув’язнення, який «світить» фігурантам – від 5 до 10 років”
.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.