SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Голова Червоноградської райради оглянув місце, де будується центр байдаркового туризму

Голова Червоноградської районної ради розпочав роботу на новій посаді з ознайомлення із міжнародними проєктами. Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький ознайомився із міжнародним проектом «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», який реалізовується в межах Програм транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки».

Зокрема, очільник райради виїхав на місце, де будується центр байдаркового туризму, оглянув байдаркову станцію та пішохідну алею, поспілкувався із представниками підрядних організацій, які виконують роботи. В ході розмови йшлось про різні робочі питання, які виникають в ході будівництва, про дотримання графіків та виконання умов ПКД. Підрядники запевнили, що всі терміни будівництва будуть дотримані.

Опісля, Андрій Порицький також відвідав ФСК «Сокіл», оглянув місце, де зберігається 34 байдарки зі спорядженням, які також були придбані за кошти Євросоюзу.Загалом, голова новоствореної Червоноградської районної ради Андрій Порицький, вважає одним із найважливіших завдань – це розвиток району, залучення інвестицій та транскордонне співробітництво. Тому, за його словами, успішне завершення трьох міжнародних проектів, які реалізовуються Сокальською районною радою спільно із польськими та білоруськими партнерами по Програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки» – є одним із пріоритетних напрямків роботи.

Нагадаємо, що міжнародний проєкт «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» передбачає створення станції для байдарок, де всі бажаючи зможуть взяти плавзасіб для подорожі по річці. Споруда буде розташована в Сокалі, на березі Західного Бугу. Також буде придбано катамаран, який надаватиме туристичні послуги. Загалом проєкт є дуже цікавим і готує багато цікавинок для туристів, які зможуть поринути у чарівний світ природи не лише за допомогою сплаву. У зонах відпочинку вони матимуть можливість насолоджуватись звуками живої природи, а завдяки оглядовій вежі побачать мальовничі місця Західного Бугу. Для дітей буде розроблена комп’ютерна гра, яка дозволить їм у віртуальному просторі пройти весь маршрут по річці. Окрім того, буде зроблено благоустрій території навколо центру туризму: облаштовано автостоянку, спортивний майданчик, альтанки, оглядовий майданчик, велодоріжки, місця для відпочинку дітей і дорослих, тенісний стіл та літній кінотеатр, причал для байдарок і човнів.

Джерело – Червоноградська районна рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.