SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Двох поліцейських з Сокальщини нагородили відзнаками за переслідування та затримання зловмисника

За сумлінне виконання службових обов’язків та професійну майстерність – відзначено поліцейських Львівщини. Про це йдеться у повідомленні Поліції Львівської області.

12 серпня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський вручив відзнаки правоохоронцям за досягнення у службі, зокрема, за порятунок життя людини та оперативне затримання зловмисника

.«…за зразкове виконання службових обов’язків, мужність та патріотизм, ініціативу та наполегливість, виявлені у справі захисту прав і свобод громадян та інтересів держави», – йдеться у Подяці Прем’єр-міністра України, яку отримав старший слідчий слідчого управління поліції Львівщини капітан поліції Михайло Шабанов.

Співробітники Сокальського відділеня поліції – начальник сектору кримінальної поліції капітан поліції Іван Шеремета та поліцейський сектору реагування патрульної поліції сержант поіції Ольга Олійник отримали відзнаки за те, що після переслідування затримали зловмисника, який 23 липня проник у помешкання жителя одного з сіл району, побив його та вимагав у нього гроші.

«Перш за все – дякую вам за службу, за зразкове виконання службових обов’язків, швидке реагування на звернення громадян. Приємно, що ваші колеги-поліцейські мають такі приклади, які ви їм подаєте та можуть вчитись у вас. Бажаю вам успіхів», – зазначив Василь Віконський, вручаючи відзнаки правоохоронцям.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.