SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
«Домашнє насильство очима дітей» – як його бачить малеча в Червонограді

В Червоноградському відділі поліції завершився конкурс дитячого малюнка на тему: «Домашнє насильство очима дітей» , який провели у межах Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”.

Світлини учасників вразили правоохоронців своєю глибиною й змістовністю. Кращі роботи відібрані та візьмуть участі у наступному етапі, який відбудеться у м. Львові.

Його основне завдання конкурсу — привернути увагу до виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей, популяризація загальнолюдських цінностей, виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення.

Роботи, які були представлені учнями, надзвичайно змістовні та яскраві. Інколи дорослим варто їх переглядати, аби зрозуміти, що діти чітко визначають кордони між любов’ю та злом, вони, як ніхто, відчувають біль та бачать, що таке насильство, своїми очима…

Додамо, у період щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» дільничні офіцери Червоноградського відділу поліції продовжують превентивну роботу, спрямовану на запобігання та протидію вчиненню домашнього насильства. Правоохоронці звертаються до мешканців м. Червонограда та району не приховувати такі факти, адже насильство у сім’ї – не норма, а протизаконне діяння.

Правоохоронці продовжують моніторити ситуацію та щоденно аналізують заяви і повідомлення, пов’язані з домашнім насильством, аби вчасно надати допомогу людям. Поліцейські проводять превентивну роботу з кривдниками, які перебувають на профілактичному обліку, з метою недопущення повторного вчинення ними правопорушень. З початку акції дільничними офіцерами поліції складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 “Вчинення домашнього насильства”, всі вони скеровані до суду для розгляду, по деяких вже кривдники понесли призначене судом покарання.

Поліцейські звертаються до громадян: якщо Ви відчуваєте, що вдома Вас занадто контролюють чи обмежують Вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають Вам фізичної шкоди – дзвоніть у поліцію за номером «102», ми обов’язково відреагуємо та допоможемо Вам. В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, про які Ви навіть не задумуєтеся.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.