SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Чи оштрафували когось у Червонограді за порушення карантину?

Червоноградський міський суд Львівської області звітує про розгляд справ з приводу порушень правил щодо карантину людей.

З 23 березня по 2 квітня 2020 року до Червоноградського суду надійшло всього 7 протоколів, складених працівниками Червоноградського відділу поліції з приводу невиконання вимог постанови КМУ №211 від 11.03.2020 та Протоколу №8 позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБіНС від 17.03.2020 про заборону роботи певної категорії суб’єктів господарювання під час карантину.

З них 3 справи з приводу торгівлі автозапчастинами, сантехнікою та щодо торгівлі у магазині-кафетерії направлені на дооформлення для усунення недоліків, допущених при їх складенні та оформленні⁉️.

У 2 справах щодо здійснення торгівлі у зоомагазині та магазині спиртних напоїв – провадження закрито у зв’язку із відсутністю складу правопорушення, оскільки такі протоколи були складені на найманих працівників, які не здійснюють господарську діяльність, тому вони не є суб’єктами правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП. Постанови у цих справах не набрали законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.

Ще 2 справи щодо торгівлі у магазині квітів та у зоомагазині по суті не розглянуті, призначені на 7 та 13 квітня.

Червоноградський міський суд Львівської області нагадуємо, що за порушення правил карантину людей передбачено штрафи у розмірі від 17 000 до 34 000 грн., а на посадових осіб – від 34 000до 170 000 грн.😱

Будьте відповідальні та дотримуйтесь правил карантину.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.