Червоноградські рятувальники допомогли 88-річній бабусі, які не могла самостійно відчинити двері своєї квартири

Червоноградський район: рятувальники надали доступ до квартири, де знаходилася жінка 1933 року народження, яка потребувала медичної допомоги.
14 червня о 13:25 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Червоноград на вул. Сокальська, 26 Червоноградського району на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в квартирі, впала та не може самостійно відчинити двері власниця 1933 року народження.
До місця події було направлено рятувальників 33-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Червоноград.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини надано доступ працівникам поліції в квартиру, де знаходилась власниця та потребувала медичної допомоги, також проводились роботи по транспортуванню власниці до карети швидкої медичної допомоги.


Джерело – Головне управління ДСНС України у Львівській області
- Літо в розпалі – час відпочити! Перевезення експрес-бусом на 20 місць на озеро Світязь та в Карпати
- Червоноград представлятимуть у Європарламенті
- Яким буде подальший розвиток Червоноградської громади, якщо в регіоні закриють шахти
- У Червонограді школярки вигулюють собак, щоб назбирати кошти для потреб ЗСУ
- На пункті пропуску Краковець – Корчова збільшили пропускну здатність на 50%