Червоноградські поплетушки зробили 240 м.кв. маскування за неповних 2 дні

Про це написала на своїй сторінці у facebook координатор Червоноградських поплетушок Оксана Яблонська.
“Вкотре і вкотре Червоноградські поплетушки перевершили самих себе – 240 м.кв. маскування за неповних 2 дні! Знаєте, якби державний апарат працював так узгоджено, як ми, то Україна уже була б найкраща у світі. Бо плетення сітки – це вже фінальна частина. А до цього замовлення і купівля основи (скидаємося всі дружно грошенятами), пошук матеріалу (Лена Сташенко, Alex Kozhan – ви значно спростили нам це завдання
), прання речей ( Іван Прокопчук взяв на себе це), нарізка і нашивання стрічок (наша команда нарізальниць поповнилась – Неля Вітик Мартин, вітаємо в команді), тоді треба все це притягнути в Народний Дім м.Червоноград (Андрій Шевчук переносив вже, мабуть, сотні тон пакетів зі стрічками) і вже аж тоді створення самої сітки. І кожен знає, що він має робити, кожен хвилюється за кінцевий результат (інколи доводилось працювати по 6-7 годин, бо було мало людей), кожен розуміє для чого це все, кожен вболіває за наших воїнів, за Україну. І вся наша команда працює як добре злагоджений механізм. Величезна подяка кожному з вас, дорога родино Червоноградські поплетушки!
Хай Господь благословляє вас усіх! Сітки разом зі смаколиками поїхали до десантників – хлопці 90 батальйону раділи, як діти, коли дізнались, що сітки готові. Дякуємо Hanna Gula, Повернись живим та Нова пошта за можливість безкоштовної відправки (ви даєте змогу закумулювати наші кошти для закупівлі основи). І знаєте – таки ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!” – написала пані Оксана.







- Літо в розпалі – час відпочити! Перевезення експрес-бусом на 20 місць на озеро Світязь та в Карпати
- Червоноград представлятимуть у Європарламенті
- Яким буде подальший розвиток Червоноградської громади, якщо в регіоні закриють шахти
- У Червонограді школярки вигулюють собак, щоб назбирати кошти для потреб ЗСУ
- На пункті пропуску Краковець – Корчова збільшили пропускну здатність на 50%