Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/161816080_5744884488885242_6228290633230356801_o.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Правоохоронці відвідали одну з шкіл в місті Червоноград та роз’яснили дітям, чому в темну пору доби необхідно користуватися світловідбивними елементами.

17 березня співробітники ювенальної превенції поліції Львівщини, спільно з патрульними поліцейськими, відвідали Червоноградський навчально-виховний комплекс № 10, де провели для учнів урок дорожньої безпеки «Дотримуйся правил – будь яскравим».

Під час спілкування поліцейські нагадали школярам основні Правила дорожнього руху, розповіли, для чого існує дорожні розмітка та знаки, як користуватись пішохідним переходом та розуміти сигнали світлофора. Крім того, правоохоронці роз’яснили дітям, що відтепер у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості кожен пішохід обов’язково повинен використовувати світловідбивні стрічки, наклейки, жилети чи інший одяг з такими елементами.

Такі нововведення пов’язані з тим, що з 17 березня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху». Під кінець зустрічі поліцейські передали дітям подарунки від небайдужих громадян, які теж дбають про безпеку дітей – світловідбивні елементи та книжечки з інструкціями “Твоя безпека”.

Джерело – Червоноградський відділ поліції

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.