SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
5300 ялинок продано – лісівники Львівщини підбили підсумки ялинкової кампанії 2021-2022 років

Завершилася ялинкова кампанія 2021-2022 років на Львівщині. Лісівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства підвели підсумки своєї передноворічної роботи.

Протягом ялинкової кампанії 2021-2022 років лісогосподарськими підприємствами реалізовано 5,3 тис. новорічних ялинок при плані 8,5 тис. штук. До реалізації було запропоновано новорічні ялинки породи сосна, ялина, ялиця біла.

Реалізація новорічних ялинок в лісогосподарських підприємствах здійснювалась із спеціальними бирками та самоклеючими стрічками, які містять інформацію про походження новорічних ялинок.

Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок Львівським ОУЛМГ, Головним управлінням національної поліції у Львівській області, Управлінням патрульної поліції у Львівській області, Державною екологічною інспекцією у Львівській області було видано спільний наказ від 22.11.2021  року  №114/100-1/35/22941/41/12/01-2021“Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період”, яким визначений порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.

Вжиті, протягом ялинкової кампанії, заходи з охорони хвойних молодняків дали певні результати. До адміністративної відповідальності притягнуто 43 лісопорушники, на яких накладено штрафів в сумі понад 20,0 тис. грн.  Загалом ялинкова кампанія на Львівщині пройшла організовано. Вжитими заходами вдалось запобігти фактам масового незаконного вирубування новорічних ялинок та забезпечити наших мешканців новорічними красунями і тим самим принести їм радість свята та хороший настрій в Новому 2022 році.

Джерело – Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.