SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
40 млн на стадіон у Сокалі, школу у Гірнику та водопровід від Бендюги до Червонограда. Всі об’єкти профінансують коштами ДФРР

Уряд затвердив перелік програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.

«Рішення Уряду вкрай важливе для розвитку регіонів, адже воно дає старт реалізації сотень проєктів, що мають на меті створення соціальної інфраструктури та проєктів економічного розвитку. Мінрегіон докладає максимум зусиль, щоб ефективно профінансувати та реалізувати усі проєкти цього року», – наголошує Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Зокрема, у переліку – 16 проєктів, які реалізують на Львівщині. Зокрема, в тому числі проєкти, які фінансуватимуться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».


У Червоноградському районі це такі проєкти:  

– Магістральний водопровід Бендюзького водозабору від села Бендюга до Червонограда — реконструкція – 3 млн грн.

– Червоноградська загальноосвітня школа I—III ступеня № 6 Червоноградської міської ради на вул. Шахтарській, 8 та 8а, у селищі Гірник — реконструкція з добудовою – 17 млн грн.

– Комунальний заклад «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» по вул. Стуса, 4б, у Сокалі — капітальний ремонт – 20 млн грн.


На Львівщину для реалізації проєктів скерують майже 213, 5 млн грн.

Додамо, що загалом по Україні до переліку включено 294 проєкти, в тому числі приблизно 200 проєктів, які фінансуватимуться в межах «Великого будівництва». Проекти було схвалено міжвідомчою комісією 18 лютого та 4 березня 2021 року.

Джерело – Львівська ОДА.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.