SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
26-27 червня в Червонограді на території Палацу Потоцьких відбуватиметься фестиваль «Горна державності»

26-27 червня в Червонограді на території Палацу Потоцьких відбуватиметься фестиваль «Горна державності», який, в рамках проєкту «Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел» організовують громадська організація “Не святі горшки ліплять” (керівник – Уляна Джигринюк), благодійний фонд «Резонанс» (голова – Олена Грабовська) та Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (директор – Наталія Костишин). Про це інформує Червоноградська міська рада.

Відтак, з метою промоції Червонограда, розвитку культурних традицій та відродження народних ремесел, міська рада підписала меморандум про співпрацю з ініціаторами та організаторами фестивалю – Уляною Джигринюк та Наталією Костишин. Під час зустрічі було узгоджено програму фестивалю, обговорено умови для проведення та інформаційний супровід заходів.

Проєкт «Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду, а участь у ньому бере молодь п’яти областей України (Львівської, Тернопільської, Полтавської, Харківської та Чернівецької). Завершальний етап – фестиваль у Червонограді, на якому будуть представлені народні ремесла, цікаві майстер-класи, ярмарок рукотворів, лекторій та концертна програма.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.