SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
16 грудня в Червонограді звучатимуть сирени, а жителів району закликають пройти опитування

Про це повідомляє відділ надзвичайних ситуацій, оборонної і мобілізаційної роботи Червоноградської міської ради.

“Шановні мешканці м.Червонограда!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 грудня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телевізійні канали “UA:Львів”, “1 Західний”, радіостанція “UA:Українське радіо” 103,3 МГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту” – йдеться в повідомленні.

Додамо, повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”. У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Зберігайте спокій.

Також відділ надзвичайних ситуацій, оборонної і мобілізаційної роботи Червоноградської міської ради запрошує в період з 15:00 16 грудня 2020 року по 24:00 20 грудня 2020 року департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації взяти участь в опитуванні щодо рівня озвучення території звуковими сигналами електросирен.

Закликаємо взяти участь у опитуванні за посиланням: http://surl.li/hsny

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.