114 працівників освітніх закладів Червоноградської громади відсторонено від роботи через відмову від вакцинації. З них – 54 педагога
Педагогів Червоноградської ТГ відсторонили від роботи через небажання вакцинуватись від коронавірусної інфекції.
У Червонограді заклади освіти працюють у режимі “червоної” зони. Про це на щовівторковій нараді розповів начальник відділу освіти Ігор Гомонко. Він зазначив, що 114 працівників освітніх закладів відсторонено від роботи через відмову від вакцинації. З них – 54 педагога. Для порівняння, у Львові від роботи відсторонено 320 працівників навчальних установ.
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

