SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
104 випадки covid-19 за добу на Сокальщині, в Червонограді – 27!

Станом на 2 листопада на Львівщині в стаціонарах перебуває 2010 хворих. З них у Сокальській ЦРЛ – 60, хоча лікарня розрахована лише на 50 ковідних пацієнтів.

За останню добу підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 463 мешканців Львівської області.

Підтверджені випадки інфікування: Жовківський район – 40: Великі Грибовичі – 1, Воля-Висоцька – 2, Дубляни – 1, Дубрівка – 3, Жовква – 13, Зашків – 1, Крехів – 1, Куликів – 3, Магерів – 1, Малехів – 1, Мацошин – 1, Помлинів – 1, Рава-Руська – 7, Річки – 1, Стара Скварава – 2, Шабельня – 1; Радехівський район – 1: Вузлове – 1;

Сокальський район – 104: Белз – 2, Ванів – 1, Варяж – 1, Великі Мости – 1, Волиця – 1, Волсвин – 2, Гута – 1, Добрячин – 1, Жвирка – 2, Жужеляни – 1, Забужжя – 2, Завишень – 1, Карів – 2, Комарів – 1, Копитів – 1, Корчів – 1, Лучиці – 1, Межиріччя – 1, Муроване – 2, Опільсько – 1, Острів – 2, Поториця – 2, Савчин – 1, Свитазів – 1, Сокаль – 40, Угнів – 2, Гірник – 1, Соснівка – 2, Червоноград – 27.

“Всім ковідоскептикам, кількість яких, правда, поменшала в моїй стрічці, хочу сказати наступне: “Вам добре живеться! Ви не бачите, що відчувають пацієнти, які шукають собі ліжко-місце з киснем! Ви не бачите, як працюють реаніматологи! Ви не бачите очей родичів хворого, який на ШВЛ! Ви не бачите, як тяжкі виснажені хворі знімають з себе маску з киснем, щоб померти, причому роблять це тихо, вночі, щоб ніхто не бачив… Як вмирають від тромбозів порівняно молоді люди, які нібито вже йдуть на поправку. Ви не бачите темп роботи втомленого персоналу, що не має ні хвилини спокою ні вдень, ні вночі…”Яка різниця для нас усіх, що більшість хворіє легко? Невже не зрозуміло, що досить 20% і менше тяжких хворих, щоб ми усі були в колапсі? А разом з нами Ви і Ваші близькі теж в будь-який момент там опинитеся!Тому ще раз кажу: “Не вірите, не боїтеся – Ваше право. Просто дайте шанс тим, хто БОЇТЬСЯ, обгрунтовано боїться захворіти!” – написав на своїй сторінці головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.