SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Учасниками круглого столу «За здоров’я громади», що відбувся в суботу, 1 лютого, в Червоноградській міській раді стали члени ініціативної групи проєкту «Ветерани для гро­мади: трансформація досвіду», тренери клубів східних єдиноборств Червонограда, де­путати Червоноградської міської та Львівської облас­ної рад.

Обговорювали питання актуальності залучення молоді до заняття спортом, можливості психологічної та фізичної реабілітації ветеранів АТО/ООС на заняттях з єдиноборств, співпраці спортивних клубів в рамках діяльності із згуртування громади, приваблення дітей та молоді до активностей. За результатами обговорення визначили напрямки інформаційної роботи в громаді, план проведення змагань, показових виступів, флешмобів, фестивалів клубів єдиноборств.

Організатори круглого столу – ініціативна група проєкту «Ветерани для громади: трансформація досвіду» та «Федерація Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» – запрошують до участі в заходах представників червоноградського спорту. Всіх, для кого філософія здорового способу життя – важлива складова успішної та перспективної громади.

Джерело: Газета “Новини Прибужжя”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.