Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/pidvyshhennya-zarplaty-medyky-1024x681.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Прем’єрміністр України Олексій Гончарук анонсував підвищення зарплати лікарям на 30% та пакет безоплатних медичних послуг

Про це він написав у своєму Telegram-каналі. 

За словами глави уряду, уряд наразі переглядає мережу опорних лікарень, яка не враховує реальні актуальні розрахунки.

“У п’ятницю НСЗУ отримало від лікарських установ по всій Україні заявки з усіма необхідними цифрами для розрахунків. Вся необхідна інформація, щоб правильно  розрахувати потрібну мережу, в НСЗУ є. Наступного тижня будуть проводитися відповідні наради з керівниками ОДА щодо цього питання”, – написав Гончарук і додав, що інформація про закриття лікарень в регіонах – міф. 

За словами прем’єр-міністра, уряд підвищить заробітну плату для середнього медичного персоналу до 30% – завдяки збільшенню бюджету на охорону здоров’я. 

“У бюджеті-2020 передбачено на 13% більше коштів на охорону здоров’я, ніж торік. Бюджет Програми медичних гарантій на спеціалізовану медичну допомогу порівняно з торішньою субвенцією збільшено на 9 млрд”, – йдеться в повідомленні. 

Джерело – Еspreso.tv

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.