SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
З 25 березня на території Львівської області вводиться червоний рівень епідемічної небезпеки – нові заборони та обмеження

На території Львівської області з 00 годин 00 хвилин 25 березня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій учора, 23 березня.

За інформацією департаменту охорони здоров`я ЛОДА у Львівській області рівень госпіталізації 3 дні поспіль перевищує встановлений показник у 60 осіб на 100 тис. населення і в середньому складає 65 осіб.

Серед заборон, які передбачає «червона зона» – відвідування закладів освіти, культури, кінотеатрів, роботу ТРЦ, кафе, ресторанів, розважальних центрів,  непродуктових ринків, проведення усіх масових заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту.

Окрім того, з 22 березня Кабінет Міністрів заборонив у «червоних» зонах карантину ходити без масок та респіраторів територіями загального користування. Тобто носити  маски потрібно також на вулицях та парках за умови, якщо неможливо дотримуватися соціальної дистанції.

Але громадський транспорт буде їздити.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.