SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як працює Сокальське відділення “Нової пошти” в умовах карантину

Майже два місяці живемо в умовах карантину, запровадженого в Україні через поширення коронавірусної хвороби. Однак незважаючи на виклики, які постали перед кожним із нас в час карантину, “Нова пошта”, котра у певному сенсі є стратегічним підприємством, працює максимально оперативно й ефективно, намагаючись якомога швидше доставити своїм клієнтам усе необхідне.

Про те, як працює Сокальське відділення “Нової пошти” нам розповідає начальниця відділення поштового зв’язку Тетяна Зенько.

– Тетяно, у якому режимі на час карантину організована робота пошти?

– Сокальське відділення продовжує працювати і надавати послуги клієнтам у повному обсязі. Ми розуміємо, що «Нова пошта» – соціально важливий бізнес з розвиненою інфраструктурою, відтак наша компанія буде й надалі підтримувати клієнтів, які довірились нам і доставляти все необхідне, зокрема продукти харчування, медичне обладнання, захисні матеріали, дезінфікуючі і антисептичні засоби тощо.

– Як забезпечуєте на відділеннях карантинні вимоги?

– У нашому відділенні ми створили безпечний простір доставки для наших клієнтів і співробітників. Антисептики є для кожного працівника окремо, також є антисептики в кожному відділенні у залах для обслуговування клієнтів, в туалетних кімнатах, є в достатній кількості маски, рукавички, окуляри. Тобто працівники і відвідувачі пошти повністю забезпечені всім необхідним, щоб дотриматися карантинних вимог, убезпечити себе від можливого зараження. У відділеннях постійно проводиться прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів. Ми контролюємо відстань черги і не допускаємо великого скупчення людей. Наші співробітники проходять первинний огляд і не допускаються до роботи у разі погіршення самопочуття.

– Мережа відділень та терміналів “Нової пошти” активно розвивається і з кожним роком стає все більшою. От і у Сокалі, знаємо, планується відкриття ще одного відділення.

– Кількість посилок, які отримали й відправили працівники нашого відділення, в останній час зросла мало не в геометричній прогресії, тому стало зрозуміло, що для мешканців Сокаля, де настільки затребувана експрес-доставка, є актуальним і необхідним розширення мережі поштових відділень. Відтак постало питання про відкриття ще одного пункту “Нової пошти” і впродовж кількох місяців ми активно готуємось до цієї події. Однак у зв’язку із карантином, відкриття нового відділення довелось перенести. Обіцяємо, що одразу після скасування усіх карантинних обмежень, наші клієнти у Сокалі зможуть скористатись послугами Нової пошти вже у новому відділенні.

1 thought on “Як працює Сокальське відділення “Нової пошти” в умовах карантину

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.