SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині невідомі висипали  купу сміття неподалік села Бояничі

“Львівське сміття і далі мандрує!” – написав на своїй сторінці у facebook голова Сокальської міської ради ОТГ Сергій Касян.

19 лютого вранці мешканці Сокальської громади, неподалік села Бояничі, у полі, де колись був кар’єр, виявили величезну купу сміття. На місце події виїхали старости Світлана Коляда та Василь Панченко. Сергій Касян одразу ж викликав поліцію.

Як вдалося з’ясувати, величезна купа непотребу була вивезена зі Львова, адже серед сміття знайшли квитанції про оплату комунальних послуг зі Львова, чеки з львівських супермаркетів, копії документів. Депутат Червоноградської районної ради Ярослав Гаврилів дізнався, що майданчик, де вночі скинули сміття, вчора ввечері, приблизно о 23 год, розчистив від снігу трактор марки МТЗ. На місці 19 лютого працювали поліціянти та екологи.

“Вважаю, що мандри Львівського непотребу потрібно зупинити!Найближчим часом, подам своє звернення до Львівської обласної ради та в правоохоронні органи, щодо проблеми незаконного розвезення сміття… Хочу нагадати, що для вирішення цієї проблеми Львів в 2020 році уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів.Маю надію, що правоохоронні органи розслідують цю справу і доведуть її до кінця!
P.S. хочу нагадати меру Львова, Андрію Садовому, що з часу його обіцянок, щодо вирішення питання львівського сміття, пройшло більше ДЕСЯТИ РОКІВ!!! Зробімо ж висновки,” – написав у себе на сторінці Олег Фенчин, депутат Львівської обласної ради.

“Нам не потрібне Львівське сміття, сокальська громада не буде замовчувати такі факти. Нагадаю, що Сокальська міська рада прийняла рішення про заборону прийому львівського сміття і це рішення є чинним. Вимагаю від правоохоронців знайти винних у цій справі та притягнути їх до відповідальності, буду це питання тримати на контролі” – зазначив Сергій Касян.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.