SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Червонограді відбулось відкриття й освячення пам‘ятного знака «Загиблим воїнам-землякам в АТО-ООС»

9 березня, у третю річницю з дня загибелі червоноградця Юрія Луговського («Баррета»), який добровольцем пішов на війну, служив у полку «Азов», освятили пам‘ятний знак «Загиблим воїнам-землякам в АТО-ООС» в Червонограді.

Пам‘ятний знак «Загиблим воїнам-землякам в АТО-ООС» встановлено по вулиці Івасюка поблизу майбутнього війського ліцею. Вшанувати пам‘ять тих, хто віддав найцінніше, аби втримати нам мирне небо, прийшли побратими, близькі та рідні загиблих воїнів, небайдужі мешканці.

Стрічку на козацькому хресті перерізали волонтерка Світлана Ростун, донька загиблого героя Михайла Зайця Вероніка та матір загиблого бійця Юрія Луговського, яка продовжила справу сина в полку «Азов» Наталія Луговська.

«Пам‘ять – це те, що ми можемо і мусимо зробити для них» – звернувся до присутніх на пам’ятному віче начальник Центрального Штабу Національного Корпусу Максим Жорін.«По всій країні від Заходу до Сходу, в кожному місті вже є свої свої сучасні, але, на жаль, загиблі українські герої, які ще вчора, здавалось, поруч із нами ходили вулицями міста. Але настав вирішальний момент і вони зробили свій вибір – вони віддали все заради України. Тож пам‘ятати про них – наш обов‘язок»

Не забувати про родичів загиблих хлопців попросила мама «Баррета» Наталія Луговська, яка, як ніхто, знає про невгасимий біль від утрати.

«Дякую вам за пам‘ять. Пам‘ять для нас – це найголовніше, і це те, що залишилося у нас. Не забувайте родичів загиблих хлопців не лише в день визначних дат, не тільки тоді, коли відкриваєте меморіали, не тільки в день, коли загинув герой, а пам‘ятайте про них завжди»

Не можемо, не маємо права забути тих, завдяки кому ми живемо на українській землі. Пам‘ятаймо новітніх героїв Петра Савчука, Дмитра Чужбу, Євгена Кунтого, Михайла Зайця, Юрія Білика, Олександра Уніча, Руслана Жиліна, Володимира Онищака, Олександра Бірюкова, Дана Колісника, Андрія Атаманчука, Юрія Луговського. Герої не вмирають, поки живе пам‘ять про них…

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.