SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді за порушення карантину вже штрафували

Правоохоронці закликають громадян, а також керівників установ та закладів ретельно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо уникнення зараження короновірусом.

19 березня у Залізничному районі Львова, а також у міста Жидачів та Червоноград під час відпрацювання території обслуговування поліцейські виявили три магазини, у яких здійснювалась торгівля товарами, які не є продуктами харчування або товарами першої необхідності та два ломбарди, котрі продовжували роботу з відвідувачами. Правоохоронці припинили роботу закладів.

Також патрульні поліцейські склали 5 адмінпротоколів щодо порушення правил перевезення пасажирів у громадському транспорті під час карантину.

Щодо порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст.44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім того, дільничні офіцери поліції Львівщини провели близько 900 зустрічей з працівниками підприємств, установ та організацій та провели профілактичну роботу щодо дотримання режиму карантину.

Нагадаємо, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», до 3 квітня співробітники служб та підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області працюють у посиленому режимі. Проводяться профілактичні заходи, головною метою яких є мінімізація негативних наслідків розповсюдження вірусу, збереження життя та здоров’я громадян. Також збільшено кількість патрулів, котрі несуть службу з охорони публічного порядку у Львові та на території області.

Окрім того, згідно цієї ж постанови забороняється проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Також заборонено (за деякими винятками) діяльність суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення. Обмеження також стосуються пасажирських перевезень.

Джерело – Поліція Львівської області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.