Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/fee9eeef-2e84-486d-bffa-39e7e9d7d2cf-1024x683.jpeg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

«БДЖОЛЯРІ, ГУРТУЙМОСЯ

Вже чотирнадцятий рік поспіль у нашому місті відбуваються збори бджолярів, які організовує Спілка пасічників Червонограда спільно з пасічницьким магазином «Медівня». Лютий обрано для зустрічей не випадково, адже в цей час ще не так багато роботи на пасіці, можна підсумувати результати попереднього пасічницького сезону та підготуватися до наступного, а ще поспілкуватися у доброму бджолярському колі, дізнатись для себе багато цікавого і корисного.

Отож, на запрошення голови місцевої Спілки пасічників Миколи Беркити у Народному домі зібралися бджолярі з Червонограда, Сокальщини, Жовківщини, Радехівщини та Волині. Найголовніше питання, яке всіх хвилювало – вплив нетипової зимової погоди на бджолині сім’ї. Своїми роздумами поділилися запрошені гості – Олег Коцюмбас, Почесний пасічник України, головний редактор журналу «Бджоляр» та Андрій Дружбяк, викладач Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького. Цьогорічна зустріч була присвячена темі селекції бджолиних сімей та виведення маток за господарськими цінностями. Також виступаючі порушили тему збереження бджіл в умовах сусідського землеробства, адже оброблення фермерами полів «хімікатами» часто призводить до масової загибелі комах. Відбувся живий діалог, під час якого пасічники отримували відповіді на свої запитання та розповідали редакторам журналу «Бджоляр», яка тематика видання їм найбільш цікава і корисна. Щороку на пасічницькі семінари приходять не тільки досвідчені, знані бджолярі, а й багато молодих, які тільки починають свою бджолярську стежину. Для кожного така зустріч – можливість пізнати нове, удосконалити майстерність. Приємно відзначити, що рівень професійності місцевих пасічників зростає. Про це свідчать зменшення зимових втрат бджолосімей і ураженості їх хворобами та збільшення виробленої продукції з місцевих пасік. Бджолярська спільнота відкрита для всіх, хто любить мед і маленьку комаху на ймення БДЖІЛКА! Бджолярі, гуртуймося!

Ірина ОГОРОДНІК. “Новини Прибужжя”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.