Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/stop-narkotyk2.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

У вівторок, 11 лютого, інспектор з ювенальної превенції Сокальського відділення поліції Ігор Герасимчук відвідав старшокласників третьої і четвертої шкіл міста Сокаль, де провів профілактичну роботу з учнями на тему “Негативний вплив наркоманії, наслідки вживання наркотичних речовин та відповідальність, що настає через цю глобальну проблему сучасності”.

Майор поліції звернув увагу молоді на масштаби поширення наркоманії серед неповнолітніх, взаємозв’язок вживання наркотичних речовин і злочинності, види відповідальності за вживання, розповсюдження, виготовлення та зберігання наркотичних засобів.

«Проблема наркоманії є досить актуальною в українських реаліях. На сьогоднішній день наркотики стали легкодоступними. Стіни міст заполонили графіті із рекламою де можна придбати заборонені речовини. В більшості випадків збутом наркотиків займається наше молоде покоління. При цьому підлітки не замислюються над тим, що за будь-які незаконні дії з наркотичними речовинами може наступати як адміністративна, так і кримінальна відповідальність», – зазначив Ігор Герасимчук.


Дітям пояснили, що кримінальна відповідальність за наркозлочини настає з 16-ти років. За незначні проступки в сфері незаконного обігу наркотиків може також наставати адміністративна відповідальність, передбачена ст.ст. 44, 106-1, 106-2 КУпАП. В залежності від виду скоєного злочину чи правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків винні особи можуть нести покарання – від штрафу до позбавлення волі, інформує Сокальське Відділення Поліції у Facebook.

Вживання наркотиків – не безгрішне заняття, що можна кинути без зусиль. Це дійсно чума, і дуже небезпечна.

Слід зазначити, що метою таких заходів є виховання правосвідомого покоління, формування у молоді негативного ставлення до вживання наркотиків та алкоголю, поваги до закону та усвідомлення відповідальності за правопорушення.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.