Сокальські юні “Соколяни” перемогли в обласних змаганнях з волейболу
23-24 жовтня 2020 року в місті Броди відбулися обласні змагання з волейболу серед ДЮСШ (юнаки 2007 р.н. і мол.). Про це повідомляють на стронці Сокальської Дюсш Соколяни.
У змаганнях взяли участь команди зі: Львова, Пустомитів, Бродів, Жидачева, Стрия та Сокаля.
Учні ДЮСШ “Соколяни” в своїй підгрупі перемогли команди з міст Жидачева і Стрия.
У фіналі, зустрівшись з господарями змагань, учні ДЮСШ “Соколяни” закінчили волейбольні змагання з рахунком 2:0 і здобули І місце. Тренерами-викладачами дітей є С.В. Кулик і В.Ф. Матвійчук.
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

