SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Юні каратисти з Великих Мостів вибороли на змаганнях Львівщини 84 медалі

20 лютого у Львові відбувся Відкритий Чемпіонат Львівської області з Шотокан карате-до у якому брали участь понад 300 спортсменів з шести команд.

Команда СК ” GEPARD” з міста Великі Мости представила своїх 118 спортсменів, які достойно виступили та склали здорову конкуренцію суперникам, посівши перше загальнокомандне місце і здобувши:
30🏅ЗОЛОТИХ медалей
29🏅СРІБНИХ медалей
25🏅БРОНЗОВИХ медалей

Підготовка до будь-яких змагань є виснажливою і клопіткою працею тренера Матяша Олега Дмитровича як морально так і фізично.

“Вже протягом 11 років я переживаю одні і ті ж емоції, коли моя команда прибуває на змагання. Це морально важко і я намагаюся не показувати свого хвилювання. Адже, якщо мої хлопці це помітять, то почнуть сумніватися в самих собі і їх виступ на татамі може бути не результативним. Тому я стараюся приховувати свої емоції і хвилювання, намагаюся бути веселим, балакучим, жартівливим та врівноваженим так, наче ми їдемо на свято). І це допомагає! Адже тоді моя команда весела, дружня, позитивно настроєна і атмосфера до кінця змагань не напружена. Я завжди впевнений в готовності своїх спортсменів, оскільки ми розважливо та професійно підходимо до кожних змагань і до кожного виступу. Це додає мені впевненості і я психологічно стійкіше переношу навантаження,як тренер! ” – розповів тренер команди Матяш Олег Дмитрови.

Звісно, перед кожними змаганнями тренери дают певні настанови своїм вихованцям, які допомагають їм на татамі бути впевненими в собі, своїх силах і можливостях. Але різні змагання вимагають особливої мотивації та підходу.

СК “Gepard” на чолі з тренером Матяшем Олегом Дмитровичем готує професійних спортсменів уже 11років. Серед вихованців його клубу є чемпіони області, багаторазові переможці чемпіонатів та кубків України, призери чемпіонатів світу, а також спортсмени, які виконали КМС (кандидати у майстри спорту) і в очікуванні МС (майстрів спорту).

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.