SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Ще один день без виявлених хворих на COVID-19 на Сокальщині, а в Україні захворіла майже 1000 людей

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 125 осіб Скеровано на самоізоляцію 145 осіб. Про це повідомляє Львівська ОДА.

Знаходиться в стаціонарах 978 хворих, з них 17 – у Сокальській ЦРЛ.

Станом на 24 липня, підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 126 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 8588 осіб. Померло 221 особа. Одужали від коронавірусної інфекції 1919 осіб.

За останню добу в Сокальському районі не було підтвердження нових хворих на коронавірусну інфекцію, натомість станом на 23 липня, за попередню добу зафіксовано в Сокальському районі – 8. А саме – Комарів – 2, Сокаль – 3, Спасів – 1, Суховоля – 1, Хоробрів – 1. І в місті Червоноград – 3 випадки.

Додамо, в Україні за минулу добу зафіксовано 972 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 65 у дітей та 43 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 255 осіб. Померли 20 осіб. Одужали за добу 886 осіб.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Київ (118), а також у Львівській (126), Івано-Франківській (87) та Харківській (74) областях. Про це на брифінгу за 24 липня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

МОЗ вважає тривожним сигналом зростання в Україні кількості хворих, які потребують госпіталізації. Так, за минулу добу країна поставила своєрідний антирекорд числа хворих на коронавірусну інфекцію, які потрапили у медичні заклади. Госпіталізації підлягають хворі з важким та середнім перебігом хвороби. Особливо тяжко переносять COVID-19 люди похилого віку та особи із супутніми захворюваннями. Міністр наголосив, що для зменшення ризику інфікування необхідно дотримуватись маскового режиму, соціальної дистанції та користуватись антисептиками.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.