SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Поліція посилить контролюючі заходи щодо обмеження руху великогабаритного транспорту по мості через р. Західний Буг у м. Сокалі

5 травня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокальської міської ради. На порядку денному було одне питання – «Про стан мостів на автомобільній дорозі О141602 Сокаль – Стоянів у м. Сокаль через р. Західний Буг та на гідротехнічній споруді у с. Скоморохи».

Міський голова Сергій Касян поінформував, що 3 травня обвалився міст в с. Гайок на Львівщині. На території Сокальської ОТГ також є два мости, які перебувають в неналежному стані.

Мер наголосив на тому, що необхідно вжити термінових заходів щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації на цих аварійних ділянках.

На останній сесії Сокальської міської ради депутати прийняли звернення до Львівської обласної ради, щодо аварійності мосту через річку Західний Буг в с. Скоморохи. У аварійному стані також перебуває міст в смт. Жвирка. На нього вже виготовлена проєктно-кошторисна документація, проведено громадські слухання.

В 2022 році Департамент дорожнього господарства має розпочати будувати зліва від мосту новий міст, документація на погодження робіт зараз у Києві.

Але, щоб не сталося біди, члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокальської міської ради прийняли рішення звернутися до департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА щодо:

  • організації повторного обстеження мосту через р. Західний Буг у м. Сокалі із залученням представників Сокальської міської ради;
  • можливості проведення капітального ремонту автодороги О141604 Червоноград – Перетоки;
  • можливості проведення ремонту мосту через р. Західний Буг у м. Сокалі до моменту будівництва нового моста;
  • розглянути можливість облаштування додаткових обмежувальних засобів та встановленні відсутніх, які передбачені Тимчасовою схемою організації дорожнього руху;
  • надання інформації щодо стану розробки проектно-кошторисної документації на будівництво нового мосту через р. Західний Буг.

Відділенню поліції №2 Червоноградського ВП ГУНП у Львівській області дано доручення посилити контролюючі заходи щодо обмеження руху великогабаритного транспорту по мосту через р. Західний Буг у м. Сокалі.

Також члени комісії вирішили звернутися до Управління Укртрансбезпеки у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті щодо можливості встановлення вагового комплексу на дорозі О141604 Червоноград – Перетоки.

Сокальське управління водного господарства має опрацювати можливість проведення ремонту моста на гідротехнічній споруді у с. Скоморохи.

Фото – Голос Сокальщини

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.