SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Підтримаймо петицію по ремонту дороги Червоноград-Рава-Руська!

На сайті офіційного представництва Президента Україна зареєстровано петицію щодо ремонту дороги Червоноград-Рава-Руська. Відповідне електронне звернення опублікували 15 червня. Станом на 17 червня, петиція набрала 171 голос з 25 000 необхідних.

Підписатись треба за посиланням – Ремонт дороги Червоноград-Рава-Руська.

Автор петиції – Гнідець Андрій Михайлович.

“Сьогодні проїхали десятки кілометрів разом із Олег Фенчин дорогою ” Червоноград – Рава-Руська”!

Було проведено збір підписів місцевих мешканців, під зверненням до керівництва держави, щодо ремонту дороги Т-14-04 “Червоноград – Рава-Руська”.

Польська фірма “ДрогБуд”, як переможець тендеру має виконати ремонт цієї дороги!

Але, нажаль, досі не вирішено два важливих моменти, без яких не можна приступити до виконання робіт, це:
– ввіз польської техніки до України без мита;
– відшкодування ПДВ.

Ці питання, можна вирішити тільки на державному рівні, якщо вони не будуть законодавчо врегульовані, розраховувати на проведення ремонту дороги не приходиться!

Прошу усіх не байдужих мешканців, проставити свій особистий підпис під зверненням, разом ми сила, Слава Україні!” – написав на своїй сторінці Андрій Гнідець.

Текст петиції.

Звертаються до Вас жителі сіл та міст Сокальського та Жовківських районів, щодо здійснення капітального ремонту дороги на території Львівської області Т-14-04 «Червоноград – Рава-Руська».
Капітальний ремонт не проводився багато років. Стан дорожнього покриття знаходиться в критичному стані з непроїзними ділянками та не підлягає ямковому ремонту.
Такий стан дороги ставить під загрозу людське життя та здоров’я, збільшуючи кількість дорожньо-транспортних небезпечних ситуацій.
Через відсутність нормального дорожнього покриття, шкільні автобуси, автомобілі швидкої допомоги не можуть вчасно доїхати до шкіл та лікарень. За поганих природніх умов перетнути цей відрізок дороги взагалі неможливо.
Польська фірма “ДрогБуд”, як переможець тендеру, за кредитні кошти Польщі, отримані відповідно до міждержавних угод, має виконати капітальний ремонт цієї дороги.
«Капітально відремонтувати дорогу (зняти старе покриття, влаштувати нову основу, два шари асфальту, відремонтувати всі мости по дорозі та збудувати нову придорожню інфраструктуру) – заплановано до кінця 2020 року.
Але чим ближче термін виконання робіт, тим більше появляється перешкод, що призводить до стурбованості жителів району про довгоочікуваний ремонт дороги.
На сьогодні є два питання, які гальмують початок робіт:
– ввіз польської техніки до України без мита;
– відшкодування ПДВ.
Не можливість врегулювати дану проблему на місці, призводить до зростання соціальної напругита численні звернення жителів сіл Хлівчани, Тяглів, Воронів, Діброва, Домашів, Острівок, Стаївка, Корчин,Річки, Муроване, Жужеляни міст Угнів та Белз.
Враховуючи соціально значущість цього питання, сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу, пророблено дуже велику кількість роботи, залишилось зробити лише один крок, для цього потрібна лише політична воля.
Впевнені, що Ви захищаєте інтереси кожного громадянина України і є гарантом дотримання прав і миттєво реагуєте на звернення.

Збір підписів триватиме ще 91 день. Якщо петиція набере 25 тис. підписників, її розглянуть.

Нагадаємо, дорогу Червоноград-Рава-Руська повинні ремонтувати за кошти польського кредиту. Тендер на його проведення відбувся ще у 2017 році, у ньому перемогло польське підприємство. Однак через бюрократичні процедури його досі не розпочали.

Додамо, що в січні поточного року місцева влада Сокальського району, представниками служби доріг , фірми ”Дрогбуд”, проектантами, виїхали на дорогу Червоноград – Рава-Руська (Острів, Муроване, Жужеляни, Белз, Стаївка, Угнів). Про це написав на своїй сторінці у facebook голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

“Переможці тендеру на капітальний ремонт дороги польська фірма ”Дрогбуд” за кредитні кошти Польщі, отримані відповідно до міждержавних угод, має виконати капітальний ремонт цієї важливої для нашого району дороги.

Зустрілись з кожним головою місцевого самоврядування на предмет формування технічного завдання щодо облаштування: автобусних зупинок, тротуарів, пішохідних переходів, водовідведення, освітлення, з’їздів і т.п. Завершення робіт по здачі ПКД на експертизу – початок квітня, отримання дозволу на початок робіт – орієнтовно червень, здача об’єкту – до кінця 2020 року.

Асфальтний завод змонтований в с.Острів, підрядник готовий розпочати роботи одночасно на кількох відрізках. Заплановано зняти старе покриття, влаштувати нову основу, два шари асфальту, відремонтувати всі мости по дорозі та збудувати нову придорожню інфраструктуру. Частину матеріалів завозитимуть з Польщі” – повідомив голова Сокальської районної ради.

Що змінилось за пів року? І коли розпочнуть, врешті, ремонт давно розбитої дороги Червоноград-Рава-Руська?

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.