SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Новини Сокальщини: перше одужання і перша смерть від коронавірусу

Кількість хворих на коронавірусну інфекцію на Сокальщині зросла до 6 осіб. Як повідомляє Сокальська РДА, 6-й випадок виявлено у жителя Сокаля.

Крім того, в Сокальському районі зафіксовано першу смерть у людини з COVID-19. Це чоловік, 1958 року народження, який проживав у м. Белз. Він помер 7 травня. Позитивний результат, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали ще 3 травня. Відтак, цього ж дня вночі вночі пацієнта з застренням лівобічної пневмонії госпіталізували до Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи. За повідомленням Львівської ОДА, у чоловіка були і супутні захворювання – бронхіальна астма.

Також, сьогодні, 8 травня, з’явилось повідомлення від Сокальської РДА про те, що мешканка с.Княже, у якої коронавірус було діагностовано ще вкінці квітня, одужала.

Крім того, Сокальська РДА інформує про те, що результат аналізу полімеразно-ланцюгової реакції підтвердив захворювання на COVID-19 ще у одного мешканця району – з м.Сокаль.

“Закликаємо мешканців району не порушувати умов карантину, залишатися вдома. Це – дієвий спосіб боротьби з коронавірусом.
Вимагаємо у громадян, які повернулися з-за кордону, дотримуватися терміну самоізоляції,”- йдеться у повідомленні Сокальської РДА.

“За останні дні на Сокальщині збільшилась кількість хворих на COVID-19. Паралельно збільшується кількість захворівших і в м. Червоноград. Дуже часто ці хворі прописані на Сокальщині, а фактично проживають, працюють в м. Червоноград або навпаки. Різко збільшилась кількість контактних осіб з хворими або з підозрою на коронавірус, які потребують обстеження.
06.05 та 07.05 мобільними бригадами проводилось тестування мешканців м. Сокаль, м. Белз, с. Воронів, с. Теляж, с. Опільське, с. Волиця та ін.
Закликаємо всіх з розумінням віднестися до даної ситуації. Не робити зайвої паніки і пам’ятати, що життя після завершення пандемії COVID-19 не закінчиться”- написав у facebook заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касьян.

За даними, які на своїй сторінці у facebook опублікував головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед, станом на 8 травня, за останню добу, ситуація в районі має наступний вигляд:

🔺️у 13 мешканців Сокальського району діагностовано ГРВІ;
🔺️випадків грипу не зафіксовано;
🔺️по Сокальському району до сімейних лікарів в телефонному режимі звернулось 277 осіб;
🔺️мобільною бригадою протестовано 59 мешканців методом експрес-тесту;
🔺️10 осіб протестовано методом ПЛР-тесту;
❗❗❗підтверджено 1 ПЛР позитивний результат.

⚡З початку карантину:
🔺️зафіксовано 39 підозр;
🔺️❗21 особа очікує на результати ПЛР-тесту;
🔺️947 осіб протестовано методом експрес-тесту
❗❗❗❗підтверджено 6 випадків COVID-19;
❗❗❗❗❗1 хворий помер.

“Аби не потрапити в цю статистику, дотримуйтесь базових правил безпеки – користуйтеся масками, мийте руки з милом та тримайте дистанцію! Пам’ятайте: важко дихати не в масці! Важко дихати із запаленням легень! Бережіть себе та будьте здорові!” – написав Роман Швед.


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.