SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Нові спортивні костюми отримали гравці дитячої футбольної команди  «ДЮСШ 1 – Шахтар»

Паралельно з початком навчального року розпочався і активний тренувальний сезон для юних футболістів команди «ДЮСШ №1 – Шахтар». А які тренування без нових костюмів? Саме тому, у п’ятницю, 11 вересня, гравці команди отримали нові спортивні костюми.

Потреба у нових спортивних костюмах для команди «ДЮСШ №1 – Шахтар» виникла ще наприкінці минулого року. І ось з початком нового сезону Червоноградська міська рада та підприємець Назарій Білобран подарували дітям 50 комплектів нового спортивного одягу.

“Спортивні костюми наше підприємство останній раз купило в 2013 році. Ми обновляли їм форму, докупляли м’ячі, різні інші речі, а от самі спортивні костюми були закуплені ще в 2013 році, як діти з ДЮСШ №1 їздили на турнір в Барселону. Цього року настав той момент, коли треба було купити нові. ДЮСШ написало лист на міського голову, він покликав мене і разом з депутатами, дійшли спільної думки,” – зазначив Назарій Білобран.

Тож половина фінансування за спортивні костюми лягла на плечі міського бюджету, а половину дофінансував підприємець Назарій Білобран.

Гравці команди показали високі результати у минулому сезоні. Про це розповів тренер команди Микола Степований.

“Минулого року ми стали чемпіонами з футзалу 2007-2008 року. Планували поїхати на чемпіонат України з футзалу, але через карантин не змогли. Цього року плануємо виступити на чемпіонаті області з футзалу трьома-чотирма категоріями. Бо в нас діти дуже сильні 2006, 2007, 2008, 2009 рік.”

Додамо, тенери «ДЮСШ №1 – Шахтар» запрошують дітей різної вікової категорії до своєї команди.

“Очікуємо, що до кінця цього року буде закінчений ремонт палацу спорту, відповідно ми зможемо відновити наші змагання в чемпіонаті України. Думаю, ми ще не раз станемо чемпіонами України. Перемогу 2008 року треба повторити!” – додав Назарій БІлобран.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.