SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Не червоноградське сміття у Червонограді

Перший заступник міського голови Дмитро Балко 8 травня прокоментував ситуацію щодо зафіксованого та розміщеного сміття в приватному нежитловому приміщенні за адресою Львівська, 81:

 Дане нежитлове приміщення, де завозиться та накопичується ТПВ – у приватній власності ТзОВ СП «Екологічна група «Буг», керівник Сергій Коробко. Червоноградська міська рада скерувала відповідні листи до поліції, екологічної інспекції, держпродспоживслужби.
За поданням поліції відкрито кримінальне впровадження. Вчора винесено постанову червоноградського суду про примусове входження в приміщення поліції та екологічної служби. Сьогодні повинен відбутися суд щодо арешту вантажівок.
Нормативна база поводження з ТПВ регулюється Законом України «Про відходи». Згідно з статтею 7(1) така діяльність підпадає під оцінку впливу на довкілля, що передбачає собою попередні громадські слухання та громадські обговорення на території, де відбувається дана діяльність. Висновок та звіт, а також контроль здійснює департамент екології та природніх ресурсів, департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, МОЗ та Міністерство енергетики та захисту довкілля України. Червоноградська міська рада не регулює такої діяльності. Ми звернулись у відповідні органи.

Джерело – Червоноградська міська рада

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.