SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Найближчими днями на Львівщині снігопади будуть ще інтенсивніші, а потім – до 20°С морозу

Цього тижня у в Червоноградському районі будуть значні снігопади, а температура повітря до кінця тижня знизиться до 20°С морозу. Про це повідомляють синоптики Львівського регіонального гідрометцентру.

10 лютого часом буде сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця, температура вночі 4 – 9°С морозу, вдень від 2°С морозу до 3°С тепла. 

“Південний серіал із гарячими героями-циклонами триває!

Завтра, 10-го лютого, в Україну несеться наступний із серії південних циклонів.
І хоча імена в них не Педро й не Луїс, проте вони також – із темпераментом ого!

Наш Tristan, який вчора сипав і лив, та й далі продовжує в східних областях, словом, веселився, як на корпоративі, поступово зміщується у східному напрямку.
А черговий Ulf, хвацько закрутивши вуса, готується у середу стрибонути в Україну” – написала синоптик Наталка Діденко у телеграмі.

11 лютого будуть значні опади (дощ з переходом в мокрий сніг та сніг). Ожеледь, налипання мокрого снігу, вдень хуртовини. Температура впродовж доби від 2°С морозу до 3°С тепла, в другій половині дня зниження до 2 – 7°С морозу.

12 – 13 лютого буде хмарно з проясненнями, часом сніг, хуртовини. Температура впродовж доби 11 – 16°С морозу, вночі 13 лютого при проясненнях 18 – 20°С морозу.

“А з вихідних (13-14 лютого) в Україну запливе чергова порція серйозних морозів.
Буде і -20, і -25 градусів.

Тому поки що – відповідний одяг, взуття, ретельна перевірка стану автомобіля та опалювальних приладів, не легковажити здоров’ям, допомогти тим, кому особливо складно в таку погоду, не забувати про пташок та вуличних тварин” – додала Наталка Діденко.


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.