SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Коли червоноградці матимуть у кранах чисту воду?

На Бендюзькому водозаборі тривають роботи з будівництва станції знезалізнення води. Саме тут вода проходитиме очистку від заліза та потраплятиме до помешкань червоноградців. За словами директора КП «Червоноградводоканал» Володимира Солдата після запуску станції знезалізнення вода у кранах буде чистішою та якіснішою.

“Зараз вода подається зі свердловин без очистки, тобто вона проходить тільки знезараження хлором. А підземна вода зі свердловин має підвищений вміст заліза, який перевищує допустимі норми. Це все накопичується в трубоповодах і при будь-яких аварійних ситуаціях проходить збурення, тому мешканці бачать воду жовтого кольору. З запуском станції знезалізнення цей ефект буде усуватися від першоджерела.”

Окрім будівництва станції знезалізення води, працівники станції “Червоноград водоканал” проводять заміну труб у місті, що також сприятиме покращенню якості питної води. Завершення будівництва станції знезалізнення планується до осені 2020 року.

“На даний час споруджено сам цех, де будуть розміщені фільтри знезалізнення і будується резервуар промивної води. Одночасно розпочато роботи по заміні внутрішньоплощадкових мереж і завозиться насосне обладнання, яке буде мінятися в насосній станції другого підйому, ” – зазначив Володимир Солдат.

Нагадаємо, що на спорудження станції знезалізнення води виділено 29 млн гривень з державного бюджету.

Детальніше у відеосюжеті телеканалу “Бужнет” за посиланням.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.