SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантин з призами та нагородами. Як учасники ГО «Ніка» перемагали в онлайн-конкурсах

Карантин став особливим викликом для учасників громадської організації неповносправної молоді «Ніка». Звиклі до постійного спілкування з друзями, активних занять та репетицій, молоді люди змушені були залишатись удома.

Втім батьки доклали максимум зусиль для того, щоб донести інформацію про небезпеку коронавірусної інфекції і таким чином  запобігти захворюванню, розповіла журналістам «Бужнету» керівниця організації Наталія Хайсанова. І попри все,  карантин для вихованців «Ніки»  став чудовою можливістю взяти участь в різноманітних онлайн-фестивалях та мистецьких конкурсах, і навіть поборотися за призові місця.     

“Була проведена інформаційна робота з батьками та учасниками нашої громадської організації. Ми закупили безконтактний термометр, дезинфікуючі засоби, маски. Все для того, щоб перебування людей в нашому приміщенні було безпечним. Зараз заняття проводимо раз в тиждень переважно на свіжому повітрі. Діти дуже чекають занять, дуже хочуть спілкування. Звісно карантин вніс свої корективи. Та ми в цей час брали участь в онлайн-фестивалях. Була можливість поїхати на фестиваль в Одесу, де презентували два таночки. Крім того, були відзначені в онлайн-конкурсі “Кращі інклюзивні практики України”. Також взяли участь в місцевому проекті “Молодь з івалідністю сприяє розвитку громади м.Червоноград”. Першу частину цього мікропроекту ми реалізували, коли працювали в парку. Другим етапом в нас буде робота в дитячому містечку. Ми будемо проводити пленер для юних художників. Крім того, ще будемо розмальовувати арку нашого місцевого місточка в цьому парку. Потім ще один проект – “Інтерактивний табір для сімей, де є люди з інвалідністю” у Великих Мостах. В жовтні беремось до реалізації нашого третього проекту, який фінансується Львівською ОДА, ” – розповіла у коментарі журналістам телеканалу “Бужнет” Наталія Хайсанова.

Детальніше дивіться у випуску новин:

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.