SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградську первинку та Сокальську ЦРЛ нагородили відзнаками в області

12 листопада, голова Львівської ОДА Максим Козицький разом з головою Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області Лілією Долінською нагородили переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків».  

Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки  соціальних  програм.

«Розумію, як непросто працювати в нинішніх реаліях, в час ковіду. До того ж працювати чесно і відповідально. І дбати не лише про себе, свої родини, а й про країну. Попри складну ситуацію, платники податків Львівщини сплатили за 10 місяців цього року до державного бюджету майже 11 мільярдів гривень. Це на 230 мільйонів гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо більші надходження, як торік, і до місцевих бюджетів Львівщини. Наповнення державної та місцевої казни – це добробут громад та соціальний захист населення. Це кошти для боротьби з пандемією, для втілення інфраструктурних проектів, реформи медицини. Це вкладення у розвиток економіки області, регіону та України в цілому», – зазначив очільник області Максим Козицький.

Підсумували роботу підприємств за минулий рік у трьох категоріях: великі, а також середні та малі платники податків.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» стали: ТОВ «Кен-Пак Яворів», ТзОВ ТВК «Львівхолод», ТзОВ «Нова Книга», ПАТ «Кредобанк», ТзОВ «Еко-Дім”, ТзОВ «РСП «Шувар», ТзОВ «Абсолют Вест Сервіс», ПП «Боровик», ТзОВ «Свісс Кроно», ДП «Західний ЕТЦ», ПРАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Бейкер-Україна», ТзОВ «Нордік-Буд», ПАТ «Конвеєр», ТзОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна». 

Враховуючи складний час пандемії коронавірусу, також відзначили платників в номінації медицини.

Дипломи за зразкову сплату податків та велику соціальну відповідальність  отримали 3 медичні заклади області, які щодня борються за життя мешканців Львівщини. Це «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград», Сокальська центральна районна лікарня та Стебницька міська лікарня.

«Хочу подякувати за таку відзнаку від нашого колективу. Ми сьогодні є у непростій, я б навіть сказав, у складній ситуації. Ми є опорним закладом у лікуванні пацієнтів хворих на коронавірус. І ціною власного здоров’я, інколи навіть життя, виконуємо свою роботу», –  сказав головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.  

“Пишаємось, що завдяки кропіткій праці нашої команди, маємо змогу сплачувати і наповнювати місцевий бюджет значним обсягом податків!!! Вдячні за першу нашу нагороду в номінації “Сумлінні платники податків 2019” – написала на своїй сторінці у facebook директор «Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград» Анна Ярмола.

Зазначимо, що Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводять у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні. Другий тур – на всеукраїнському.

Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств безкоштовна.

Умовами участі є:

-відсутність податкового боргу на 1 січня поточного року.

– наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи.

– відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

Серед критерії відбору: повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, благодійність та соціальний пакет роботодавця.

Джерело – Львівська ОДА.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.