SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградські спортсмени здобули на чемпіонаті з тхеквондо 10 медалей

21 лютого у Львові в ФСК «Локомотив» відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з тхеквондо ВТФ, участь в якому взяли 165 спортсменів різних вікових категорій.

Червоноград на цьому чемпіонаті представляли 12 вихованців спортивного клубу «Дінаміс» ( тренер – Алла Оранська).

Наші спортсмени не лише покращили власні навики, а й поклали у скарбничку команди 10 медалей.

Найвищі нагороди на змаганнях вибороли Кароліна Дмитрук, Дмитро Поль, Данило Дзера. Срібні медалі завоювали Назар Лончинський, Єва Оранська, Тимофій Новосад та Олександр Наволоков. Третю сходинку на почесному п‘єдесталі посіли Матвій Новосад, Давид Цюпа, Макар Засинець. Спортсмени Андрій Пишний та Олександр Лащук достойно провели поєдинки та покращили навики. А Софію Брик було відзначено як одну з кращих суддей на Чемпіонаті Львівської області з Тхеквондо ВТ.

Вітаємо тренера Аллу Оранську та спортсменів з високими нагородами!