SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Андрія Дяченка призначено головою Червоноградської районної державної адміністрації

Сьогодні, 7 квітня, своїм розпорядженням Президент України Володимир Зеленський призначив очільника Червоноградської РДА.

Додамо, Андрій Дяченко, колишній генеральний директор ДП «Львіввугілля». На цій посаді він пропрацював рівно рік: з серпня 2016 по серпень 2017 року. Згодом, згідно розпорядження Президента України Петра Порошенка №37/2019-рп від 28 березня 2019 року, Андрія Дяченка було призначено головою Сокальської РДА. Займав він дану посаду до 12 серпня 2019 року.

Андрій Павлович Дяченко навчався у Червоноградському гірничому технікумі та  Дніпропетровському гірничому інституті. Пройшов шлях від гірничого майстра до генерального директора ДП «Львіввугілля». За 35 років трудового стажу працював на посадах державного дільничого гірничо-технічного інспектора, гірничого майстра, начальника дільниці шахти, головного інженера та директора шахти, заступником гендиректора ДП «Львіввугілля».

Андрій Дяченко нагороджений  знаком «Шахтарська слава» усіх трьох ступенів та знаком «Шахтарська доблесть»  (ІІІ ст.). У 2012 році йому присвоєно Почесне звання «Заслужений гірник України».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.