SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Зберігайте спокій і залишайте вдома батьків – Ощадбанк

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний написав звернення до клієнтів установи у зв’язку з карантином. У дописі на сторінці Facebook він насамперед звертається до дітей та онуків клієнтів банку, а також до всіх українців, в оточенні яких є люди старшого віку.

Наразі наближається час комунальних платежів. Старше покоління є найбільш активним і відповідальним, особливо коли йдеться про оплату комунальних послуг.

Відповідно до даних ВООЗ чим старшою є людина, тим вищий шанс у неї потрапити до групи ризику. А головною загрозою лишаються особисті контакти між людьми. Тож правління Ощадбанку закликає не наражати на небезпеку старших людей і утримати їх від відвідування громадських закладів, зокрема відділень банків.

Звичайно, ми вживаємо необхідних заходів задля протидії поширенню вірусу, проводимо санітарну обробку приміщень, прийняли рішення обмежити кількість людей, які одночасно можуть знаходитись у відділеннях банку.

Але найкращим варіантом убезпечити рідних буде втримати їх удома і допомогти оплатити комунальні послуги онлайн. Це можна зробити за допомогою сервісу Ощад 24/7. Все що для цього потрібно – картка Ощадбанку та доступ до Інтернету. Допоможіть, навчіть, підтримайте.

Покажіть, що спілкування можна перенести до телефону, соцмереж та месенджерів. Наголосіть, що зараз усім потрібно максимально обмежити коло прямого спілкування і лишатись удома.

Зробіть це.
Це дасть можливість захистити себе і навколишніх та не поширювати хворобу.

Нам усім потрібно діяти свідомо та злагоджено. Це дуже важливо.

Це й робить зараз команда Ощадбанку. Ми просимо з розумінням поставитись до дій персоналу банку.

Закликаємо вас і ваших рідних зберігати спокій і залишатись удома.

Цінуймо один одного, допомагаймо один одному, і ми переможемо.

Будьте здорові, нехай усе буде добре.

З повагою
Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний

Додамо, що 16 березня народний депутат Михайло Цимбалюк заявив, що потрібно прийняти рішення стосовно отримання людьми субсидій і щодо відтермінування сплати комунальних платежів, пише Еспресо.TV.

“Ми говорили про те, що завтра треба прийняти рішення стосовно отримання людьми субсидій щодо відтермінування сплати комунальних платежів і щоб не було ніякої пені. Щоб люди не ходили в Ощадбанки і не сплачували ці комунальні платежі. Ми хочемо, щоб завтра це було законодавчо. І справді, посилення кримінальної відповідальності за невиконання карантинних заходів має два боки. Як на мене,треба спочатку створити всі умови, щоб виконавча влада була дисциплінована. Бо тільки завтра РНБО запросить керівників облдержадміністрацій на першу нараду з цього приводу”, – сказав Цимбалюк.

За його словами, кримінальна відповідальність повинна стосуватись чиновників на місцях, бо теперішня влада не створила вертикалі, навіть не призначила очільників РДА. Цимбалюк додав, що 17 березня відбудеться розмова з урядом, де будуть підписувати ініціативи.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.