SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Заступників Сокальського міського голови та  старост затвердять 21 грудня на сесії

У четвер, 17 грудня відбулося перше пленарне засідання ІI сесії Сокальської міської ради VІІІ скликання. На порядку денному було 18 питань з різним.

Депутати розглянули лише 2 з них про утворення постійних депутатських комісій Сокальської міської ради, затвердження Положення про постійні комісії та обрання їх персонального складу та голів комісій. Головуючий Сергій Касян зачитав звернення від Сокальської ОТГ до голови Червоноградської РР Андрія Порицького, щодо передачі майна від органів виконавчої влади до органів місцевого самоврядування, значної частини повноважень, ресурсів та відповідальності, яке було підтримане одноголосно.

“З метою забезпечення належного фінансування і утримання об`єктів комунальної власності, які будуть фінансуватися із бюджету Сокальської міської ради у 2021 році, просимо передати у власність Сокальської міської ради об`єкти приміщення, споруди, автотранспорт, матеріальні цінності виділених в процесі реорганізації споруд, що перебувають у спільній комунальній власності  територіальних громад району та знаходяться на території громади Сокальської  міської ради, які необхідні для подальшого забезпечення надання освітніх та медичних послуг, послуг в галузі культури, спорту та іншого життєзабезпечення громади…”

Решта питань порядку денного перенесено на понеділок, 21 грудня сесія розпочне свою роботу о 10 годині. Де планують затвердили Регламент міськради VIII скликання, створити лічильну комісію для проведення таємного голосування з виборів та обрання секретаря Сокальської міської ради, про затвердження структури апарату та загальної чисельності виконавчих органів Сокальської міської ради.

Також затверджуватимуть першого заступника, керуючого справами виконавчого комітету Сокальського міського голови, затверджуватимуть старост та покладання на них обов’язків зі вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо реєстрації, тощо. Заслухають питання про початок реорганізації Жвирківської селищної ради, а також 18 сільських рад, які увійшли до Сокальської ОТГ шляхом їх приєднання. Окрім того, закріплюватимуть за округами депутатів Сокальської міської ради, розглянуть план діяльності міськради на наступний 2021 рік та голосуватимуть за створення фінансового управління Сокальської міської ради. На завершення перейдуть до розгляду депутатських запитів, звернень, заяв та різне.

17 грудня на сесії депутати підтримали утворення п‘яти постійних депутатських комісій Сокальської міської ради:
1. З питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та   міжнародного співробітництва.
2. З питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики, спорту та соціального захисту.
3. З питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури, архітектури та будівництва.
4. З питань промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергозбереження та транспорту.
5. З питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності  та правопорядку, захисту прав та свобод громадян, інформаційної  політики.


Затвердили Положення про постійні комісії Сокальської міської ради, редакційно внісши певні поправки. Та перейшли до затвердження персонального складу комісій.

Комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та  міжнародного співробітництва
1.Барило І.Г.
2.Гнідець А.М.
3.Грицишин О.В.
4.Ділай В.с.
5.Ковальчук В.А.
6.Козійчук Ю.Б.
7.Ксьонжик С.М.
8.Кожушко О.В.
9.Пасько М.М.
10.Плечінь І.Я.
11. Пограничний В.І.
12.Славич О.В.
13.Шевчук Р.М.
14.Яремчук М.Я.

Комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики, спорту та соціального захисту
1.Багрій М.С.
2.Гібляк Г.В.
3.Матвіїв Є.М.
4.Мусій С.С.
5.Новосад С.П.
6.Сикиндюк Н.В.

Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування, розвитку території та інфраструктури, архітектури та будівництва
1.Веклин М.Т.
2.Грисюк В.І.
3.Іванчина О.А.
4.Мартинюк М.З.
5.Табак Б.Б.
6.Хомяк І.В.
7.Шамборовський В.Г.


Комісія з питань промисловості, підприємництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, енергозбереження та транспорту.
1.Ваврів М.С.

2.Кондратюк В.І.
3.Пелип І.О.
4.Піддубчишин О.М.

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності  та правопорядку, захисту прав та свобод громадян, інформаційної політики.
1.Ділай М.П.

2.Сидор І.П.
3.Підкіпняк В.Я

Фото – www.sokal.lviv.ua
 

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.