SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
З 1 вересня отримувати пенсії та соцвиплати можна буде лише через банки, та є винятки

Як поінформувала начальниця Червоноградського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Світлана Сідельник, з 1 вересня виплата пенсій має відбуватись лише через банківські установи. Мешканці, які отримують пенсію в поштових відділеннях, зобов’язані самостійно обрати банк, який здійснюватиме виплату пенсій.

Можливість адресної доставки пенсій та соцвиплат залишать лише для 4 категорій осіб:

–        людей з інвалідністю І групи,

–        осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,

–        осіб, які досягли 80-річного віку,

–        одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Ці категорії осіб можуть обрати між адресною доставкою компанією, відібраною на конкурсі, та банківським рахунком. Усі інші особи з 1 вересня отримуватимуть виплати лише через поточні рахунки уповноважених банків.

Які саме організації виконуватимуть таку послугу, визначатиме конкурсні комісія.

Якщо до 1 вересня мешканці не оберуть банківську установу, то кошти, за списками Пенсійного фонду буде переведено в Ощадний банк. Однак навіть після цього, зауважує Світлана Сідельник, пенсіонери можуть обрати банк, в якому вони бажають отримувати пенсію.

Кількість осіб, які отримують пенсію в поштових відділеннях (мешканці Червонограда, Соснівки та Гірника) – 2970. Загальна кількість пенсіонерів – 25970 осіб.

Деталі у сюжеті телеканалу “Бужнет”:

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.